Nadace cesta
Nadace cesta
Školáci (Indie)
Pozůstalí (Sýrie)
Gymnasion (ČR)
Toronto (ČR)
Škola (ČR)
Zvon (ČR)
Povodně (BG)
KCMT (ČR)
Muzeum (ČR)
Hasiči (ČR)
  Dejen (Etiopie)
Skaut (ČR)
Tábor (ČR)

Dejen - etiopským zoologem

dejen.jpg

Na základě osobního průzkumu našich spolupracovníků v severní Africe, podpořili jsme etiopského studenta Dejena Demekeho. Tento rozumný mladý muž by rád přispěl k ochraně přírody a chtěl by pomáhat rozvoji své komunity a lidem ve své zemi. Pochopil, že vzdělání je v tomto ohledu velmi důležité a požádal nás o dotaci 700 USD, která mu pokryje roční náklady na školné a školní potřeby i na jidlo a ubytování ve městě Jimma, kde se jeho univerzita nachází. Díky nám studuje nyní prvním rokem zoologii. Rád by se stal profesionálním zoologem, aby se mohl přímo v terénu podílet na ochraně zvířat a etiopské přírody vůbec.

Dejen Demeke Aydagn pochází z chudé venkovské rodiny, která by si nemohla dovolit poslat na studia jediné dítě. Otce nemá, matka se šesti dětmi se živí zemědělstvím.

Z e-mailového poděkování za náš dar uvádíme vybíráme:
"I hence would like to study is, in my former age have a plan working in animal science study and in my poor country as I know many animals die with many problem and I having a dream ones to make up this for my country. Also to teach my brothers and sisters about whose they want to study and doesn’t have the opportunity to gain education and make encourage them to go to school, and to do things for the for the poor community as am I a responsible for it, hence I am one of a citizen."

Nadace cesta
Nadace cesta Nadace cesta Nadace cesta Nadace cesta Nadace cesta Nadace cesta Nadace cesta Nadace cesta